Блог

5 причин встановити професійне відеоспостереження в магазині

"Установка відеонагляду для забезпечення безпеки та контролю"
Монтажник «Великого брата» встановлює відеокамеру в магазині. Для чого? Настав час поговорити про це, тому що відеоспостереження 🎦 має й свої приховані сторони. Позитивні вони, чи ні — вирішувати вам!
«Камери в магазині — це безпека!» — скажете ви і матимете рацію. І ось чому 👉:
  • Відеоспостереження — це ваш персональний охоронець, який відбиває у потенційних зловмисників бажання залізти у магазин вночі або грабувати його вдень.
  • Відеоспостереження — це ваш персональний літописець, який «занотовує» все, що відбувається в магазині і дозволяє переглядати архів при вирішенні суперечок з покупцями або персоналом.
  • Відеоспостереження — це ваш персональний свідок, який може неупереджено показати, що відбувалося в магазині в будь-який проміжок часу і дасть поліції можливість швидко затримати злодіїв.
  • Відеоспостереження — це ваш персональний слідчий, який дозволить виявити причину нестачі товару або факти недбалості з боку співробітників.
  • Відеоспостереження — це ваш персональний помічник, який доповідає вам все, навіть якщо ви знаходитесь поза магазином: вдома, на іншому об’єкті або у відпустці.

✍ Це і є ті 5 причин, з яких клієнти «Великого брата» замовляють у нас монтаж професійного відеоспостереження в магазині