Блог

Що з кабелями, «Великий брате»?

"Установка відеонагляду для надійної безпеки та контролю"
Монтаж відеоспостереження — це мистецтво показати все приховане і сховати все недоцільне. Недоцільним в цьому плані є кабелі, відеореєстратори, комутаційне та інше обладнання. Куди ми його ховаємо?
Попри розповсюджені уявлення, відеокамери — це не вся система відеоспостереження. Камери 🎦 — це лише «очі», а ось і інші «частини»:
👉 «мозок» — відеореєстратор
👉 «пам’ять» — жорсткий диск
👉 «нерви» — кабелі живлення і передачі даних
👉 «резервне живлення».
Кабелі ми ховаємо в кабель-канали, щоб запобігти їхньому ненавмисному пошкодженню. В місці під’єднання до камери встановлюється монтажна коробка, в якій з’єднуються частини системи. Якщо відеокамера змонтована на вулиці, то для запобігання потрапляння води у коробку використовуються гермовводи.

Інші кінці кабелів підводяться до підлогової чи настінної шафи, де встановлені комутатор, реєстратор та інші компоненти. Це дозволяє акуратно все «упакувати» в захищений контур, щоб запобігти пошкодженню дорогого обладнання. Якщо комплектуючі системи відеоспостереження знаходяться у місцях загального доступу, для їхнього зберігання використовуються антивандальні шафи. Всі деталі продумані таким чином, щоб захистити ваше обладнання на 100% 👍